Hangzhou Rebon شرکت کابینت، آموزشی ویبولیتین

Hangzhou Rebon کابینت شرکت آموزشی ویبولیتین یکی از حرفه ای ترین کابینت آشپزخانه تولید کنندگان در چین است،

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تفاوت بین کابین رنگی متعارف و رنگ فلزی چیست؟
- Jun 29, 2017 -

تفاوت بین یک کابین رنگ معمولی و یک رنگ فلزی چیست؟

کابینت های رنگی با ظاهر شیک روشن، لحظه ای می تواند توجه ما را جذب کند، اما در عین حال دارای نقاط ضعف و ماندگاری است، گاهی ملایم و ظریف، براق و مرطوب، فضای زیبا و زرق و برق دار، جذابیت و آرامش را برجسته می کند. بنابراین تفاوت بین یک کابین رنگ معمولی و یک رنگ فلزی چیست؟

1. مواد

رنگ پخت نیز یک نوع رنگ است، PTFE مبتنی بر، با انعطاف پذیری قوی است. و رنگ فلزی یک پودر با آلومینیوم، پودر مس و پودر فلز و سایر مواد از پیکربندی یک پوشش است. بنابراین مواد نیز یکی از تفاوت های بین رنگ فلز و رنگ پخت است.

2. عملکرد

مواد رنگی خود و تنها و تنها، مقاومت در برابر حرارت، مقاومت در برابر عایق، اصطکاک، پوشش های دیگر غالب نیست، بنابراین انعطاف پذیری قوی و رنگ دارد؛ رنگ فلز با نقاط فلش، بنابراین قادر به برجسته بافت محصول، ضد اشعه ماوراء بنفش، چسبندگی قوی، فیلم سخت، مقاومت در برابر خوردگی و غیره. می دانید و با تفاوت رنگ فلز و رنگ پخت آشنا هستید. آیا رنگ یا رنگ فلزی را انتخاب می کنید؟

3. مزیت

از آنجا که رنگ فلزی ساخته شده از fluororesin و سایر رنگدانه ها و مواد افزودنی، دارای بسیار خوب است، می تواند لایه تمیز کردن خود تمیز کردن و عمر مفید را بهبود می بخشد؛ مزیت رنگ این است که مقاومت چسبنده و گرما، مقاومت در برابر رطوبت و مقاومت کششی، مقاوم در برابر سایش نیست، که می تواند برای اندازه گیری و اندازه محصولات مختلف استفاده شود.

4. قیمت

به طور گسترده ای در قلم فلزی خودرو استفاده می شود، بنابراین قیمت رنگ فلز می تواند بالا باشد، و تکنولوژی نشان می دهد، همچنین بیشتر درجه بالا، رنگ براق و غنی؛ اگر چه قیمت در مقایسه با کم، اما عملکرد و کاربرد آن به رنگ فلزی از دست داده است. بنابراین، قیمت نیز یکی از تفاوت های بین رنگ فلزی و رنگ پخت است

عملکرد 5

رنگ براق فلز، بسیار براق، اما همچنین رنگ های مختلف ایجاد شده است همان حس بصری، درخشش بلند روح بدون عیوب نیست؛ رنگ مسواک زدن پس از عملکرد بسیار متنوع است، اما هیچ فلش نقطه فلزی.

Hangzhou Rebon شرکت کابینت، با مسئولیت محدود

TEL: + 86-571-82193086

MB: +8613732255713

فکس: + 86-571-82998655

پست الکترونیکی: reboncabinets@chinarebon.com

تکمیل: شماره 99 جاده Qingliu جنوبی، Jingjiang، Xiaoshan، Hangzhou، ژجیانگ، چین