Hangzhou Rebon شرکت کابینت، آموزشی ویبولیتین

Hangzhou Rebon کابینت شرکت آموزشی ویبولیتین یکی از حرفه ای ترین کابینت آشپزخانه تولید کنندگان در چین است،

مقاوم در برابر خراش و مقاوم در برابر خراش، کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا و با کیفیت بالا در رنگ های مختلف

کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا و مقاوم در برابر خراش و مدرن در رنگ های مختلف پانل درب آشپزخانه آشپزخانه درب های کابینت با کیفیت درخشان در اروپا به عنوان درب لاک شناخته می شود. درها با یک هسته مادون قرمز ضخیم 18 میلی متری ساخته شده و انتخاب رنگی که استفاده می شود ...

ارسال درخواست
جزئیات محصول

مقاوم در برابر خراش و مقاوم در برابر خراش، کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا و با کیفیت بالا در رنگ های مختلف


پانل درب آشپزخانه آشپزخانه

درهای درب کابینت رنگی درخشان در اروپا به عنوان درهای لاکی شناخته می شود. درها با یک هسته مودم ضخیم 18 میلی متری ساخته می شوند و انتخاب رنگ شما برای چهره و لبه درب اعمال می شود، قسمت پشتی به طور معمول سفید مات ملامین است.


ما دارای خط تولید تخصصی، کابین اسپری بدون خاک، نانوایی حرفه ای، AKZO NOBEL آمریکایی وارد رنگ رنگ باقی مانده روشن حتی پس از استفاده بسیار طولانی مدت است. تمام پانل درب لاک توسط 32 مرحله، از تخته برش، رنگ پریدگی، رنگ سطحی، پرداخت، پخت دما، به پایان رسید.


چه چیزی باعث می شود درهایمان متفاوت از هر چیز دیگری باشد، فرایند پیری سخت است که درب ها از آن عبور می کنند؛ بین لایه های آغازین، رنگ و پوشش براق، درب ها در یک اتاق کنترل شده با دمای خاص ایجاد می شوند که ثبات و بهترین پایان ممکن را از درها ایجاد می کند.


آشپزخانه باید نه تنها به دلیل ظاهر نور و ظریف آن تاثیر گذار باشد، بلکه در هم آمیختن فضای ذخیره سازی مختلفی که برای فعالیت های روزانه در آشپزخانه بسیار مهم است باید کاملا هماهنگ باشد.


به همین دلیل، ما در هنگام گسترش طیف وسیعی از آشپزخانه، به تعدادی از توابع و امکانات اضافی برای فضای ذخیره توجه می کنیم، و دوستانه بودن همیشه همیشه یکی از معیارهای مهم است. ارتفاع کابین های ارگونومیک و همچنین سروو درایو برای کابینت های طبقه و کابینت های آویزان کار در آشپزخانه راحت تر است. دقیقا برنامه آشپزخانه ای که در اینجا ارائه شده است با توجه به طراحی آن شما را با طیف گسترده ای از اتصالات که می تواند کاملا با خواسته های فردی شما هماهنگ باشد، شگفت زده خواهد کرد. در طول مراحل برنامه ریزی برای تمام آشپزخانه و یا هنگام انتخاب اتصالات داخلی خود، آشپزخانه ما همیشه برای حداکثر امکانات ایستاده است.


1 细节 (001) .jpg3 节 (001) .jpg
IMG_4396 (001) .jpgIMG_4399 (001) .jpg
TRANS_0955 (001) .jpgTRANS_0976 (001) .jpg


Hot Tags: کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا مقاوم در برابر سایش و خراش با کیفیت بالا در رنگ های مختلف، چین، کارخانه، تامین کنندگان، تولید کنندگان، عمده فروشی
محصولات مرتبط
پرس و جو